Матеріали, видані за сприяння ПСП II
Парламентські читання. Наукова конференція PDF Друк e-mail
П'ятниця, 19 липня 2013, 14:39

selected_cover "Збірка вибраних робіт, презентованих молодими науковцями з України та Білорусі під час Третьої міжнародної наукової конференції «Парламентські читання», що відбулася 15 лютого 2013 року в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Даний захід остаточно вкорінює в Україні традицію обміну думками молодих дослідників найрізноманітніших аспектів парламентаризму як в Україні, так і у світі.

При підготовці та проведенні цієї конференції наші завдання залишилася незмінними, і основне з цих завдань — створити певну тривалість у часі нової традиції академічної дискусії щодо перспектив, проблем та нових бачень парламентаризму. Скільки існує Лабораторія законодавчих ініціатив, стільки ми пов’язуємо свою роботу з парламентом України та дослідженням парламентаризму взагалі, і саме ця прив’язка покликала нас шукати нові форми роботи, зокрема, — наукові конференції та академічні дискусії."

Ігор КОГУТ, Голова Ради Лабораторії законодавчих ініціатив

 

application-pdf

 

Завантажити PDF

 
«Регламент Верховної Ради України: Закон чи основа для домовленостей?» PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 червня 2013, 14:04

За ініціативи народного депутата 3-6 скликань Олени Федорівни Бондаренко, Асоціація народних депутатів України (АНДУ) у співраці та за підтримки Програми сприяння Парламенту ІІ започаткувала роботу дискусійного депутатського клубу «Політичні діалоги».

В рамках здійснення ініціативи вже проведено два засідання клубу. Перше засідання клубу на тему: «Регламент Верховної Ради України: Закон чи основа для домовленостей?» відбулося 18 квітня. Друге засідання на тему: «Виборче законодавство: яка модель є оптимальною для України?» відбулося 17 червня.

Метою такого клубу є створення постійно діючого майданчика для обговорення проблем суспільного значення з періодичністю засідань – один раз на місяць. Передбачається, що співорганізаторами проведення таких обговорень будуть неурядові організації, відповідні профільні Комітети Верховної Ради України, міжнародні проекти та програми та ін. зацікавлені організації. Учасниками та учасницями таких зібрань можуть бути народні депутати нинішнього та попередніх скликань Верховної Ради, експерти, представники і представниці громадських організацій, журналісти.

Звантажити матеріалами першого засідання клубу, присвяченого темі:

«Регламент Верховної Ради України: Закон чи основа для домовленостей?» pdf

 
Екомережа степової зони України PDF Друк e-mail
Середа, 15 травня 2013, 11:05
Завантажити PDF application-pdf
 
Електронне урядування у світі. Звіт за 2012-й рік. PDF Друк e-mail
Вівторок, 14 травня 2013, 18:50

e-parl2012-cover Програма сприяння парламенту ІІ разом з управлінням комп’ютеризованих систем Апарату Верховної Ради України та Інститутом телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної академії наук України працювали над організацією перекладу з англійської мови звіту за 2012-й рік Світовий е-парламент», підготовлений Глобальним центром з питань ІККТ у парламенті - партнерською ініціативою Департаменту економічних і соціальних справ ООН та Міжпарламентського союзу, до створення якої надихнуло проведення Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства.

Переклад українською мовою було здійснено з дозволу авторів Програмою сприянняпарламенту ІІ (USAID) та Інститутом телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України.

application-pdf

 

Завантажити PDF

 

 

Оригінальна англійська версія звіту доступна за цим посиланням.

 
Науково-практична збірка «Комунікація» № 3, 2013 (Квітень, 2013) PDF Друк e-mail
Понеділок, 13 травня 2013, 11:55

Commun3_Image У квітні 2013 року вийшов третій номер науково-практичної збірки «Комунікація».

Збірник видається відповідно до Угоди про співпрацю між Секретаріатом Кабінету Міністрів України та Програмою сприяння парламенту ІІ (ПСП II) та за підтримки ПСП II.

Партнери видання: Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Завантажити текст видання application-pdf-

 
Науково-практичний посібник «Депутат в українському парламенті». Інститут законодавства України. (Січень, 2013 р.) PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 лютого 2013, 11:33

Photo_Deput_v_ukr_Parl У січні 2013 року Інститутом Законодавства Верховної Ради України видано Науково-практичний посібник для народних депутатів України «Депутат в українському парламенті» (За законодавством станом на 6 грудня 2012 року). Друк видання здійснено за підтримки Програми сприяння парламенту II.

Завантажити PDF-file видання application-pdf-

У посібнику розглядаються статус, структура та функції Верховної Ради України, повноваження та напрями діяльності народного депутата України. Привертається увага до питань подальшої демократизації діяльності єдиного органу законодавчої влади, забезпечення прозорості та відкритості його роботи, розширення можли¬востей для участі громадян у законодавчому процесі.

 
«Вісник Громадських рад» № 4, 2013 PDF Друк e-mail
П'ятниця, 01 лютого 2013, 16:46


Visnyk_4_2013 У січні 2013 року вийшов четвертий номер Вісника Громадських рад, підготовлений Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України за підтримки Програми сприяння парламенту II.

Завантажити «Вісник Громадських рад» № 4, 2013 application-pdf-

Завантажити Вісник з Урядового веб-сайту "Громадянське суспільство і влада" тут.

Звертаємо Вашу увагу, що за традицією у Віснику розміщена інформаційна сторінка Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації у бібліотеках України. У цьому випуску - з найкращими фото ПДГ.

 
«Державна установа: Урядовий контактний центр» (Грудень, 2012) PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 січня 2013, 17:38

Govern_cont_centr У грудні 2012 року за сприяння ПСП II вийшла брошура «Державна установа: Урядовий контактний центр».

Веб сайт Урядового контактного центру: http://ukc.gov.ua/

Завантажити брошуру з сайту Урядового контактного центру тут.

У Постанові Кабінету Міністрів України № 898 від 12.08.2009 зазначається:

"Розвиток взаємодії з громадськістю та налагодження суспільного діалогу – важливі прерогативи державної політики. Однією з форм її реалізації є діяльність Урядового контактного центру, через який відбувається спілкування уряду з громадянами, що значною мірою дає їм змогу оперативно

отримувати достовірну інформацію від органів виконавчої влади.

Створення Урядового контактного центру – виклик часу, що вимагає своєчасного і всебічного реагування центральних і місцевих органів виконавчої влади на звернення громадян, підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців, органів місцевого самоврядування.

 
Журнал «Національна безпека і оборона» № 7-8, 2012 PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 грудня 2012, 16:35

У грудні 2012 року вийшов у світ 7-8 випуск журналу Центру Разумкова "Національна безпека і оборона". Цей випуск завершує проект "Парламентські вибори 2012: народний депутат очима виборців", виконаний Центром Разумкова за сприяння ПСП II.

Ознайомитись з наповненням журналу Ви можете на сайті Центру Разумкова тут.

У випуску :

Парламентаризм, парламент і парламентські вибори 2012 року

  • - Верховна рада України шостого скликання – криза українського парламентаризму
  • - Вибори-2012 – шанс відновлення демократичної природи парламенту України
  • - Народний депутат очима виборців: соціологічне дослідження Центру Разумкова
 
Нове видання за сприяння ПСП II: «Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією 2007-2012 роки» PDF Друк e-mail
Четвер, 06 грудня 2012, 17:53

Comm_1 У грудні 2012 року за підтримки Програми сприяння Парламенту вийшло видання «Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією 2007-2012 роки».

Видання включає відомості про діяльність Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією за період роботи Верховної Ради України шостого скликання, а також окремі питання роботи парламенту у 1990 – 2007 роках.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)