Посол США в Україні Джон Теффт та Керівник Апарату Верховної Ради України Валентин Зайчук привітали 18-ий випуск інтернів парламентського стажування PDF Друк e-mail
Четвер, 11 липня 2013, 16:16

WkhrXxdTeL0 Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон Теффт та Керівник Апарату Верховної Ради Валентин Зайчук вручили сертифікати 86 інтернам Верховної Ради України та 23 учасникам Програми стажування у центральних органах виконавчої влади України. Директор Агентства США з міжнародного розвитку Джед Бартон також привітав інтернів і взяв участь у врученні сертифікатів.

Член Правління ГО «Ліга інтернів» Оксана Климович приєдналась до привітань і висловила подяку уряду Сполучених Штатів, Агентству США з міжнародного розвитку та Апарату Верховної Ради України за підтримку Програми стажування протягом 18-ти років.

NHzQqV5chW4 Протягом восьми місяців інтерни практично з усіх регіонів України працювали в парламентських комітетах та структурних підрозділах Апарату Верховної Ради, а також п’яти міністерствах України, одній державній агенції та одній національній.

У ході стажування учасники мали можливість брати участь у розробці законів, організації слухань, засіданнях підрозділів та круглих столів, вивчати такі предмети, як аналіз державної політики, гендерний аналіз політики, законодавчий процес, теорія права, регламентні процедури та ін. Також щотижня стажери зустрічались з провідними політичними та громадськими діячами, вітчизняними та зарубіжними експертами. Щороку значна частина випускників Програми продовжують свою кар'єру в органах державної влади.

CeHAoys2wsY

Історія успіху: Програма стажування у Верховній Раді України розпочалась у липні 1995 року за спільної ініціативи Асоціації колишніх членів Конгресу США і Верховної Ради України за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). З листопада 2000 року адміністрування Програми стажування перейшло до Програми сприяння Парламенту України університету Індіани, а з вересня 2008 року – до Програми розвитку законотворчої політики (ПСП ІІ), яка здійснюється університетом штату Огайо за контрактом з університетом штату Індіана і фінансується USAID. Протягом 18-ти років діяльності Програми її учасниками стало майже 1300 осіб. Щороку багато випускників Програми залишаються працювати у Верховній Раді, інших органах державної влади України та місцевих органах влади; працюють в комерційних та міжнародних організаціях, працюють у сфері розвитку громадянського суспільства (громадські організації, дослідницькі інституції, засоби масової інформації). Програма відкриває двері до політики та державної служби молодим фахівцям. З метою забезпечення діяльності Програми, у 2009 році було створено Асоціацію випускників Програми «Ліга інтернів», яка опікується розвитком Програми, її адмініструванням, посиленням співпраці між випускниками після стажування, пошуком нових фінансових джерел підтримки Програми.
 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)