За підтримки ПСП ІІ започатковано роботу дискусійного депутатського клубу «Політичні діалоги» PDF Друк e-mail
Понеділок, 17 червня 2013, 14:00

ANDU1038 За ініціативи народного депутата 3-6 скликань Олени Федорівни Бондаренко, Асоціація народних депутатів України (АНДУ) у співраці та за підтримки Програми сприяння Парламенту ІІ започаткувала роботу дискусійного депутатського клубу «Політичні діалоги».

В рамках здійснення ініціативи вже проведено два засідання клубу. Перше засідання клубу на тему: «Регламент Верховної Ради України: Закон чи основа для домовленостей?» відбулося 18 квітня. Друге засідання на тему: «Виборче законодавство: яка модель є оптимальною для України?» відбулося 17 червня.

Метою такого клубу є створення постійно діючого майданчика для обговорення проблем суспільного значення з періодичністю засідань – один раз на місяць. Передбачається, що співорганізаторами проведення таких обговорень будуть неурядові організації, відповідні профільні Комітети Верховної Ради України, міжнародні проекти та програми та ін. зацікавлені організації. Учасниками та учасницями таких зібрань можуть бути народні депутати нинішнього та попередніх скликань Верховної Ради, експерти, представники і представниці громадських організацій, журналісти.

З матеріалами першого засідання клубу, присвяченого темі: «Регламент Верховної Ради України: Закон чи основа для домовленостей?» можна ознайомитись тут.
 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)