14 червня ПСП ІІ провела тренінг для представників громадської мережі «ОПОРА» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 14 червня 2013, 10:35

ABC1 14 червня ПСП ІІ провела тренінг на тему: «Використання сучасних методик розробки та аналізу законопроектів» для представників громадської мережі «ОПОРА». Під час тренінгу учасники ознайомилися з інституціональною теорію та методикою вирішення проблем як керівництвом для розвитку законодавчої політики та законопроектування. Ця методика була розроблена фахівцями Бостонського університету, а згодом була доопрацьована Міжнародним консорціумом із права та розвитку (ICLAD), який має досвід викладання цієї методики у 50 країнах.

 

 

 

ABC3 Учасники дізналися, чим інституціональна теорія та методика вирішення проблем відрізняються від інших актуальних підходів до законопроектування та аналізу державної політики, та як ці відмінності впливають на природу законодавства та його ефективність.

Учасники мали можливість закріпити теоретичний матеріал і пройти всі етапи методології під час роботи в малих групах. За результатами роботи в групах над аналізом соціальних проблем учасники презентували конкретні пропозиції щодо їх вирішення.

ABC2 Очікується, що в результаті тренінгу представники ОПОРИ матимуть можливість застосовувати отриманні знання і навички аналізу соціальних проблем на практиці, що посилить аналітичну складову діяльності мережі.

Тренінг провела експерт з правових питань ПСП ІІ Тетяна Фулей.
 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)