Вручення сертифікатів про закінчення курсу аналізу державної політики для молоді, яка проходить стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади PDF Друк e-mail
Четвер, 13 червня 2013, 10:08

DSC_1775 13 червня відбулося вручення сертифікатів про закінчення курсу аналізу державної політики для молоді, яка проходить стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади. Протягом кількох місяців інтерни опановували різноманітні методики аналізу державної політики, зокрема, методику вирішення проблем (англ.. Problem-Solving Method). Учасники та учасниці курсу обрали для аналізу сім актуальних тем, серед яких:

  • «Зниження рівня доступності україномовної освіти в системі середніх загальноосвітніх закладів м. Севастополя»;
  • «Прийняття законів, які порушують або можуть мати вплив на порушення принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»;
  • «Високий рівень неграмотності текстів зовнішньої реклами» та ін..

DSC_1703 Інтерни працювали у малих групах, визначаючи характер і масштаб проблеми, тести на важливість та шкоду, ролевиконавців - органи та особи, чий «внесок» у проблему є найбільшим. «Серцевиною» курсу був аналіз причин проблемної поведінки ролевиконавців за категоріями ЗІМІЗІ (законодавство – інформація – можливість – інтерес – здатність – ідеологія). Дослідивши причини проблемної поведінки, учасниці та учасники курсу випрацьовували альтернативні варіанти вирішення обраних соціальних проблем, та намагалися розробити відповідні законопроекти.

DSC_1764 У процесі роботи над курсом інтерни використовували розроблені Програмою сприяння Парламенту України (ПСП II) та опубліковані посібники.

 

19 інтернів успішно закінчили курс та отримали відповідні сертифікати.

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)