Програма сприяння Парламенту провела серію тренінгів на тему «Доступ громадськості до законотворчого процесу» для студентів та викладачів Київського Університету імені Бориса Грінченка PDF Друк e-mail
Середа, 03 квітня 2013, 18:56

Програма сприяння Парламенту в рамках реалізації напрямку «Розширення та підвищення змістовності доступу громадськості до законодавчого процесу» 26 лютого, 26 березня та 1-2 квітня провела тренінги на тему «Доступ громадськості до законотворчого процесу» для студентів-правників, студентів-міжнародників, магістрів спеціальності «Управління навчальним закладом», викладачів та методистів Київського Університету імені Бориса Грінченка.

 

Під час тренінгу учасники проаналізували причини, які заважають громадськості брати активну участь та бути успішними в процесі доступу до прийняття владних рішень, ознайомились з процедурою та особливостями процесу законотворення, джерелами отримання інформації про Верховну Раду та законотворчий процес, можливостями громадськості брати активну участь у виконанні контрольної функції Парламенту. Учасники заходу також мали можливість закріпити отримані під час тренінгу знання шляхом вирішення практичних завдань.

Тренінг був побудований таким чином, щоб учасники та учасниця дізналися як ефективно співпрацювати із комітетами Верховної Ради, дізналися про структуру Верховної Ради України, етапи законотворчого процесу, а також як експертам та громадським діячам долучатись до розгляду законодавчих пропозицій, брати участь у заходах комітетів, зокрема, комітетських та парламентських слухань.

1 квітня тренінг для магістрів спеціальності «Управління навчальним закладом» відбувся у Верховній Раді. В рамках тренінгу відбулась також зустріч учасників та учасниць з представниками секретаріату Комітету: Заступником Завідувача Комітету Домаранським Олександром Олександровичем, а також головним консультантом Козієвською Оленою Іванівною. Учасникам заходу була проведене детальна презентація діяльності Комітету, його структура, предмети відання, представники Комітету окреслили перспективи співпраці із Комітетом та запросили надсилати пропозиції до законодавства, відвідувати електронну сторінку Комітету, брати участь у комітетських заходах.

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)