ПСП ІІ розпочала низку вебінарів для представників органів виконавчої влади, відповідальних за доступ до публічної інформації PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 жовтня 2012, 19:40

Програма сприяння парламенту ІІ ініціювала проведення низки вебінарів для представників органів виконавчої влади всіх рівнів, відповідальних за забезпечення доступу до публічної інформації. Перший такий захід відбувся у вівторок, 16 жовтня, за участю Керівника Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України Дениса Іванеска. Тема вебінару: «Півтора року свободі інформації в Україні: успіхи й розчарування». Бонус-трек: «Чого очікувати від «урядового пакету» змін законодавства про доступ?».

До участі у заході долучилися представники як центральних, так і місцевих органів виконавчої влади, відповідальних за цей напрям. Денис Іванеско поінформував присутніх про основні досягнення та проблемні моменти у сфері доступу до публічної інформації, а також розповів про «Урядовий пакет» змін до законодавства (4 Кодексів та 53 Законів України) на виконання зобов’язань перед партнерством «Відкритий Уряд». Учасники також мали змогу обговорити конкретні робочі ситуації і отримати відповіді на свої питання .

Згаданий проект має на меті сприяти більш ефективному виконанню Закону України «Про доступ до публічної інформації» органами виконавчої влади, зокрема через подальший розвиток платформи «Спільнота практиків виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».

 

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)