Розробка нормативно-правових актів відповідно до методики вирішення проблем. Короткий виклад. (підготовлено для громадських рад) (Липень, 2011) PDF Друк e-mail

У липні 2011 року вийшло нове видання ПСП II  "Розробка нормативно-правових актів відповідно до методики вирішення проблем" Короткий виклад. (підготовлено для громадських рад). Авторський колектив: Лорна Сайц, Лора Лукас, Тетяна Фулей.

Одним з аспектів роботи Програми сприяння Парламенту ІІ є впровадження новітніх методик, що можуть бути використані у законотворчій та нормотворчій діяльності. Зокрема, ПСП ІІ провела низку заходів на тему «Аналітичні методи і стратегічне планування законотворчої діяльності», в ході яких учасники ознайомилися з використанням методики, спрямованої на вирішення проблем (або коротко методики вирішення проблем – англ. Problem-Solving Method), та можливістю її використання при написанні та аналізі законопроектів.

Запропонована методика, короткий виклад якої подається у підготовленому у 2011 році посібнику для громадських рад, широко застосовується у різних країнах і передбачає використання права як основного інструменту для вирішення суспільних проблем.

Сподіваємося, що посібник стане корисним для розробників нормативно-правових актів.

Завантажити текст посібника application-pdf-

 

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)