Співпраця з Верховною Радою Автономної Республіки Крим PDF Друк e-mail

Програма сприяння парламенту України II (ПСП ii), що фінансується USAID з 1994 року, в ході чергового етапу роботи з Верховною Радою України (ВР) поширила діяльність шляхом впровадження Програми розвитку законодавчої політики з вересня 2008р. у органах виконавчої влади України - Кабінеті Міністрів та окремих міністерствах, а також у Секретаріаті Президента України.

У 2009 році ПСП ІІ запропонувала почати співпрацю з Верховною Радою Автономної Республіки Крим (ВР АРК) за такими трьома загальними напрямками:

Завдання 1: Підвищення ефективності представницького органу Автономії шляхом удосконалення розробки нормотворчої політики.

Завдання 2: Підвищення управлінської ефективності шляхом розширення взаємодії між Верховною Радою України та Верховною Радою Автономної Республіки Крим.

Завдання 3: Більш ефективне залучення громадян до роботи Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Основним механізмом для досягнення цих завдань може бути застосування напрацювань та досвіду, здобутого в ході поточної співпраці ПСП II з Верховною Радою України, у Верховній Раді АРК. Запропонована програма спрямована на зміцнення зв’язків між Верховною Радою України та Верховною Радою Автономної Республіки Крим. Планується, що допомога з боку ПСП II полягатиме у роботі з депутатами та адміністративним персоналом ВР АРК в напрямку подолання проблем та викликів, з якими вони зустрічаються при розробці ефективних і дієвих нормативних актів для Криму, і в наданні належного і зваженого внеску до законодавчих пропозицій Верховній Раді України. ПСП II  сприятиме покращенню доступу працівників ВР АРК до наукових та аналітичних ресурсів, а також підвищенню аналітичного потенціалу Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Це, крім іншого, стосується розширення можливості проведення громадських експертиз, що надаватимуться депутатам і співробітникам секретаріату ВР АРК.

 

Слідкуйте за повідомленнями:

  • Facebook: PDPII
  • Twitter: PDPII
  • YouTube: PDPukr
Програма сприяння Парламенту України (ПСП ІІ)